o-spolecnosti-maly

Společnost DAVAP group s.r.o. je ryze českou stavební firmou již od roku 2003.  
V roce 2012 došlo k výraznému navýšení kapacity našich stavebních zakázek,
z tohoto důvodu byla provedena změna sídla. Nově vás rádi přivítame v našem zrekonstruovaném objektu na ulici Vančurova 13 v Ostravě Muglinově. Firma dbá na prvotřídní kvalitu provedených prací, splnění stanovených termínů a tím i spokojenost klientů. O kvalitě prací svědčí nárůst obratu firmy v posledních 3 letech a návrat klientů k nové spolupráci při realizaci projektů. Působnost firmy je v rámci celé České republiky.

Společnost DAVAP group spol. s r.o. se zabývá kompletní stavební činností v oblasti pozemních staveb (průmyslové stavby včetně jejich modifikací, rekostrukcí a revitalizací bytových a rodinných domů) od roku 2006. V roce 2009 se naše firma začala specializovat na státem dotované programy Zelená úsporám a Nový panel. Mimo samotné realizace, Vám zpracujeme projektovou dokumentaci včetně Tepelně technických auditů a potřebných náležitostí k získání státních dotací.
Od roku 2012 vám můžeme také nabídnout “Požární ochranu staveb” s certifikací firem HILTI, PROMAT A KNAUF.

Našim cílem je spokojenost zákazníka.

Kvalitu provedené práce zajišťujeme týmem certifikovaných kmenových zaměstnanců, kteří jsou pravidelně informováni o novinkách a vzděláváni výrobci KNAUF, RIGIPS, BAUMIT, CEMIX, SCHENOX, YTONG, POROTHERM, WEBER, HILTI
a dalšími dodavateli stavebních technologií na českém trhu.

Standardem při realizacích je 60-ti měsíční záruční doba na provedené dílo. Dodržování technologických postupů, včasné plnění termínů a ekologická nenáročnost realizovaných staveb. To vše je naší základní filozofií DAVAP group spol. s r. o.

Nejdůležitější milníky v historii firmy 

  • 2003 – Vnik společnosti DAVAP group s.r.o.

  • 2003 – Dodavatelská činnost provozu společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL a.s..

  • 2006 – Transformace společnosti na společnost s ručením omezeným. Subdodavatelská činnost v oboru pozemních staveb společnostem TCHAS, SKANSKA, IMOS, STABA SERVIS.

  • 2009 – Samostatná dodavatelská činnost ve stavebnictví, projekce, stavby na klíč.

  • 2010 – Navázání spolupráce s firmou TAKENAKA EUROPE.

  • 2011 – Úspěšné navázání spolupráce se společností HYUNDAI Motor Manufacturing Czech s.r.o.

  • 2012 – Subdodavatelská činnost na zakázce “Škoda muzeum” pro společnostŠkoda Auto A.s.

  • 2013 – Modifikace interiéru průmyslového objektu HYUNDAI v areálu automobilky v Nošovicích